logo

05 Eylül 2016

Aujan-Coca Cola tercihini Bosch Termoteknik’ten yana kullandı

Isıtma-soğutma sektörünün lider markası Bosch Termoteknik’in ürettiği buhar kazanları, çok uluslu Aujan – Coca-Cola içecek firmasının Dubai ve Dammam’daki fabrikaları için tercih edildi.

bosch-cocacola-1-gidahatti

 

Bosch Termoteknik buhar kazanları uluslararası firmalar tarafından ilgi görmeye devam ediyor. Son olarak çok uluslu Aujan – Coca-Cola içecek firmasının tercihi olan Bosch Termoteknik büyüme iddiasını sürdürüyor.

Bosch Termoteknik ve Aujan firması arasında, Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki Bosch Termoteknik partneri Nils&Abbas firması ve Suudi Arabistan’daki Bosch Termoteknik partneri Al Raya firmasının katılımı ile yapılan anlaşma sonrasında, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da 15 ülkede faaliyet gösteren, meşrubat üretimi ve şişelemesini gerçekleştiren çok uluslu Aujan – Coca-Cola (ACCBC) içecek firmasının, Dubai (BAE) ve Dammam’daki (S. Arabistan) fabrikaları için 13 t/h ve 20 t/h buhar kazanı satışı gerçekleşti.

Fiyatlandırma ve teslimat açısından yoğun bir rekabetin yaşandığı pazarda rakipleri arasından sıyrılmayı başaran Bosch Termoteknik, önemli bir iş birliğine daha imza attı.

bosch-cocacola-2-gidahatti

Bosch UL-S serisi kazanların üstün nitelikli ve sürmekte olan başarısının temelini, patentini 1952 yılında almış olduğu üç geçiş teknolojisi oluşturuyor.

Müşterinin ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikte olan ürün; Buhar Kazanı UL-S 20TPH 22,5 bar, Su Arıtma Modülü WTM-DM, Baca Gazı Isı Eşanjörü ECO1, Gas Regulasyon Modülü- GRM, Özel Seri Yüksek Isı Pompaları, Yağ Sirkülasyon Modülü-OCM, Besleme Suyu Regülatör Modülü-RM, buhar debimetresi, gaz akış ölçeri, baca gazı susturucusu, Blöf, Genleşme ve Soğutma Modülü-BEM parçalarından oluşuyor.

Bunlara ek olarak ürünler teslimat kapsamındaki ilave kazan dairesi ekipmanları ile yüksek verimlilik, emniyet ve işletme kolaylığı da sağlıyor.

Fine Hygienic Holding’e en büyük buhar kazanını sattı

Bosch Termoteknik, Birleşik Arap Emirlikleri’nde Fine Hygienic Holding’e yaptığı satışla da büyük ses getirdi. Türkiye’nin yanı sıra Orta Doğu ve Kafkasya bölgesindeki 17 ülkeyi sorumluluk alanında bulunduran Bosch Termoteknik önemli bir başarıya daha imza attı.

bosch-finehygienic-gidahatti

 

Birleşik Arap Emirlikleri’nde bulunan Fine Hygienic Holding’e Bosch UL-S serisi 20 t/h buhar kazanının satışını gerçekleştiren Bosch Termoteknik, hem global büyüme planlarını gerçekleştirme adına önemli bir adım attı hem de rakiplerine karşı önemli bir rekabet avantajı sağladı.

Bosch Termoteknik bölge sorumlusu Sangeeth Bojja Kumar ve Bosch’un Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki partneri olan Nils&Abbas firması aracılığıyla gerçekleşen satış ülkede büyük ses getirdi.

bosch-finehygienic-1-gidahatti

Share
1892 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.