logo

05 Eylül 2016

Buderus’tan Star Club üyelerine özel eğitim

Buderus, sadakat programı Bosch Star Club için İstanbul’da bir eğitim düzenledi. Eğitimde hem şirket ve sektör hakkında konular ele alındı hem de karşılıklı bilgi alışverişi yapıldı.

1472653577_Bosch_TT_Buderus_StarClub_IstanbulEgitimi

Isıtma sektörünün lider markalarından Buderus, Star Club üyeleri için İstanbul’da bir eğitim düzenledi. Bosch Termoteknik Genel Müdürlüğü Oditoryum Salonu’nda gerçekleşen eğitimde; firma tanıtımının ardından Bosch Termoteknik Isıtma Eğitmeni Necati Soydemir tarafından üyelere, kombi çalışma prensiplerinden montaj uygulamalarına ve Buderus ürün gamına kadar birçok konuda bilgi verildi.

Buderus İstanbul Bölge Satış Temsilcisi Mehmet Efe’nin de katıldığı eğitimde, üyelerle hem şirkete hem sektöre dair konular ele alındı, hem de karşılıklı bilgi alışverişi gerçekleştirildi.

Eğitimin sonunda Bosch Termoteknik Marka Yöneticisi Onur Cinel, Buderus Star Club ile ilgili bir sunum gerçekleştirdi ve üyelerden gelen soruları cevaplandırdı.

Buderus’un profesyoneller için yarattığı ayrıcalıklı bir dünya: Buderus Star Club

Buderus Star Club, sektördeki profesyonellere, satış ve montaj yaptıkça star puan kazandıran, aynı zamanda star üyelere teknik eğitimler sunan bir program. Buderus yetkili toptancı bayileriyle çalışan montajcı alt bayiler için geliştirilen bu sistem ile sektöre sunulan hizmet kalitesinin artırılması hedefleniyor. Buderus Star Club sistemiyle üyelere birçok avantaj ve ayrıcalığın yanında, profesyonelliklerini geliştiren ve destekleyen bir konsept sunuluyor.

Share
2234 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.