logo

23 Aralık 2015

Camfil’in Quad Pulse Package PX’i en yenilikçi ürün seçildi!

Processing Dergisinin “2015’in En Yenilikçi Ödülü”, geçtiğimiz sene üretim endüstrisine yaptığı katkılar göz önünde bulundurularak, önümüzdeki yıllarda da sektörde derin etkiler bırakacak en iyi ürün, teknoloji ve servislere verilmektedir. Camfil’in yüksek performanslı ve eşsiz Quad Pulse Package PX toz toplama ünitesi; filtre değişim zamanını ve kullanıcı maliyetini azaltan bir sisteme sahiptir, birincil olarak ilaç ve kimya endüstrisinde kullanılmaktadır. (http://www.processingmagazine.com/magazine/breakthrough-products/breakthrough-products-2015/)

CamfilOldukça düşük ayakizi bulunan QPP; üretimdeki yüksek konsantrasyonda bulunan patlayıcı tozları temizlemek için kullanılmaktadır. Ünite, tesislerde durmaksızın üretime devam ettirecek şekilde temizlenebilen filtrelere sahiptir ve genel toz toplama ünitelerinin aksine sık filtre değişimini bertaraf etmektedir.

QPP’in konstrüksiyonu, NFPA ve ATEX Standartlarına göre en yüksek patlama korumasını sağlamaktadır. İlave olarak patlama önleyici cihazlara ihtiyaç duyulmamaktadır. QPP, bina içine kurulduğu için bina-dışı kurulumlardaki fazlaca kanal ve kurulum masraflarını düşürüp, kurulum zamanını da azaltmaktadır. Ünite aynı zamanda bütün bakım işlevlerine kolay ulaşım sağlar. Entegre edilmiş fan, gerekli emişi sağlar ve sessiz çalışma ortamı için yalıtılmıştır.

Camfil olarak Quad Pulse Package PX kompakt toz toplama ünitesi ile kullanıcılara düşük maliyet, yer tasarrufu, iyi hava kalitesi ve patlama önleyici özellikleri sunmaktayız. Toz toplama ekipmanının olmadığı yerlere veya ATEX Standartlarının sağlanamadığı yerlere kurulabilmektedir.

İlaç sektörü için; tablet-basım, karıştırma, harmanlama, granülleştirme, kurutma, kaplama, doldurma veya paketleme gibi alanlarda kullanılması oldukça uygundur. İlaç sektörü haricinde, patlayıcı tozlar için düşük debi gerektiren kimya ve kozmetik sektörlerinde de kullanımı oldukça kolaydır.

Daha fazla bilgi almak için: http://camfil.com.tr

Etiketler: »
Share
3539 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.