logo

09 Ağustos 2016

Danfoss sektöre yönelik eğitimlerini sürdürüyor

Danfoss, Aydın ve İzmir’in başarılı firmalarının elektrik ve elektronik bakım bölümü çalışanlarına yönelik eğitimler düzenledi. Danfoss VLT 302 ve Vacon NX serisi eğitimde dikkat çeken ürünler arasında yer aldı.

1470382170_gorsel_2

Danfoss, Aydın ve İzmir’de düzenlediği dört eğitimle sektörün başarılı firmalarına bilgi ve deneyimlerini aktardı. Eğitime katılan firmalar arasında Maren Enerji Jeotermal Elektrik Üretim, Çimentaş Group Çimento, Batıçim Batı Anadolu Çimento Sanayii A.Ş., Petkim Petrokimya Holding A.Ş. gibi başarılı firmalar yer aldı. Elektrik ve Elektronik Bakım bölümlerinde görev alan çalışanlara yönelik düzenlenen eğitimlerde Danfoss’un uzman eğitmenleri katılımcılara ağır sanayi ve çevre uygulamaları, low harmonic, Hvac uygulamaları konularında detaylı bilgi verdi.

Eğitimlerde Danfoss’un yüksek güvenlikli, dahili opsiyonları ile güven veren ‘VLT 302’ premium serisi modüler sürücüsü kullanıcı arayüzü ile dikkat çekti. Eğitimde üzerinde durulan bir diğer Danfoss ürünü ise ‘Vacon NX Serisi’ oldu. Maksimum performans ve esnekliğe sahip Vacon NX Serisi her türlü kullanıcı ihtiyacına çözüm sunuyor.

Etiketler: » »
Share
1776 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.