logo

24 Mart 2016

EBSO’dan Doğu iklimlendirme’ye ödül!

Doğu iklimlendirme, Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO)’nın her yıl düzenlediği Başarılı Sanayi Kuruluşları Ödül Töreni’nde bir kez daha ödül aldı.

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’nin katılımıyla gerçekleştirilen ödül töreni Hilton Otel’de düzenlendi.

doğu iklimlendirme

Törende konuşan Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Türkiye’nin güçlü bir sanayi potansiyeli taşıdığını belirterek, “Hedefimiz hem Ege Bölgesi’nde hem de özel sektörün ülkemizde rekabet gücünü artırmaktadır. Ülkemizin Avrasya’nın teknoloji üssü haline gelmesini istiyoruz. Üretim ve ihracatı artırmak ve ithalata olan bağımlılığı azaltmak amacıyla yurtdışı kapasiteyi artıracak politikayı sürdüreceğiz. Bu kapsamda yüksek katma değerli mal üretimi hedefimiz arasındadır. Küresel ölçekteki siyasi istikrarsızlığa rağmen dönüşüm programlarıyla ihracatımıza hız kazandıracak adımlar atıyoruz” dedi.

EBSO Meclis Başkanı Salih Esen de üretim ve yatırım kategorilerinde 139 firmayı ve 2 başarılı girişimciyi ödüllendirdiklerini kaydetti.

Konuşmaların ardından dereceye giren firma ve girişimcilere Bakan Tüfenkci ile protokol üyeleri tarafından plaket ve başarı belgeleri verildi.

Etiketler: »
Share
3633 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.