logo

İS-ME’den teknik kolaylıklar!

Havalandırma sektöründe birçok marka yapının bir numaralı tercihi haline gelen İS-ME, mimarlara, müteahhitlere ve makine mühendislerine teknik kolaylıklar sağlıyor.

Hatasız üretim, kolay montaj, bilgisayar kontrollü tasarım, el değmeden seri üretim, düşük işçilik, işçi hatalarını sıfırlama imkanı ve kaliteyi önde tutan hizmet anlayışıyla Bursa’nın sektöründe öncü kuruluşlarından biri haline gelen İS-ME’nin 56 yıldan beri sektöre öncülük ettiğini söyleyen İS-ME Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Çakan, tecrübeli teknik ve imalat ekibiyle paydaşlarına kolaylıklar sağladıklarını belirtti.

Derya TanerSektöre binlerce eleman kazandırdıklarını ve Bursa’nın en önemli yapı taşlarında imzaları olduğunu ifade eden Çakan, bu zamana kadar aldıkları hiçbir işi yarım bırakmadıklarını, başkaları tarafından yarım aldıkları işleri de tamamladıklarını söyledi. Çakan, “Mekanik tesisat sektörü dikkat edilmesi gereken bir iştir. Bu işte tecrübe ve güven de çok önemlidir. Maliyetli projelerde para ve zaman kıymetlidir. Bizler gerek küçük, gerek orta ölçekli gerekse de maliyetli projelerde tecrübeli ve güvenilir ekiplerimizle en iyi hizmeti vererek, son teknolojiyi uygulayarak işimizi hem kısa zamanda bitirip zamandan tasarruf ediyor hem de başkaları gibi işi aksatıp yarım bırakarak fazla maliyet çıkartmıyoruz. Bu anlayışımızla başarılı olduk ve 56 yıldır sektöre hizmet veriyoruz. Önümüzdeki süreçte de birçok firmanın çözüm ortağı olmaya devam edeceğiz” dedi.

Taner’den önemli uyarılar;

Mekanik tesisat sektöründe dikkat edilmesi gereken önemli hususlar olduğunu belirten İS-ME Proje Müdürü Derya Taner de önemli değerlendirmelerde bulundu.56 yıldan beri İsmet Çakan önderliğinde ülkeye ve Bursaya sektörel birçok yenilik getirdiklerini ifade eden Taner, sektörde bir model oluşturduklarının altını çizdi. Havalandırma, ısıtma, soğutma ve izolasyon işlerini içeren mekanik tesisat sektöründe teknolojiyi takip etmenin önemine değinen Taner “Bizler, Mekanik Tesisat sektörünü kapsayan ısıtma soğutma, havalandırma ve izolasyon işlerini yapıyoruz. Ve 56 yıl içerisinde bu konuda ülkemize ve Bursaya birçok yenilik, uygulanabilir modeller getirdik. Isıtma soğutma ve havalandırma ciddi bir iştir. Uzman olmayan bir ekibin iyi iş çıkartması mümkün değildir. Maliyetten kaçarak teknolojiyi kullanmadan bu işi layıkıyla yapmak mümkün değildir. Bizler havalandırmayı ve ısıtma soğutmayı içeren bütün ekipmanları ve en son teknolojiyi kullanıyoruz” dedi.

Etiketler: »
Share
3514 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.