logo

05 Mayıs 2015

ISIDEM Coolflex, tesisat ve havalandırma sektörünün hizmetinde!

Teknik yalıtım sektörünün en ileri üretim teknolojisine sahip markası ISIDEM Yalıtım, yeni nesil ürünü olan ISIDEM Coolflex Elastomerik Kauçuk Köpüğü ile tesisat ve havalandırma sektörünün hizmetinde.

ISIDEM Coolflex LogoISIDEM Coolflex Elastomerik Kauçuk Köpüğü, en ileri teknolojiye sahip tesislerde levha ve boru olarak üretilmektedir. Çoğunlukla yüksek yoğuşma riski bulunan yüzeylerde yalıtım amaçlı kullanılan ISIDEM Coolflex, akredite laboratuarlardan en güncel raporlara sahiptir. Standart malzemenin yanı sıra UV ışınlarına ve mekanik darbelere dayanımı arttırmak amacıyla Alüminyum Folyo ve PVC/Alüminyum Folyo kaplamalı ürün seçenekleri de bulunan ISIDEM Coolflex, uygulama kolaylığı ve zamandan tasarruf sağlanması amacıyla kendinden yapışkanlı olarak da üretilmektedir.

ISIDEM Coolflex Tercih Sebepleri

  • Mükemmel Hücre Yapısı Teknolojisi;  Kapalı gözenekli ve homojen dağılımlı hücre yapısı sayesinde HVAC uygulamalarında max. performans sağlar.
  • Güçlendirilmiş Yapı, Yüksek Su Buharı Difüzyon Direnci;  Güçlendirilmiş hücre yapısı sayesinde darbe dayanımı arttırılmış, buhar difüzyon direnci geliştirilmiştir.
  • Yangına Karşı Yüksek Direnç;  B sınıfı yangın performansıyla uluslararası standartlara uygundur.
  • Uygulama Kolaylığı;  Hızlı ve kolay uygulanması sayesinde konforu en üst seviyeye taşır.
  • 150cm’lik En Geniş Levha ISIDEM Coolflex’te   ISIDEM Yalıtım, ileri üretim teknolojisi ile pazarın en geniş elastomerik kauçuk levhasını da ürün gamında bulunduruyor. İşin uzmanları, 150 cm genişliğindeki ISIDEM Coolflex elastomerik kauçuk köpüğü levhaları ile fireleri ve işçilik maliyetlerini en aza indiriyor.

ISIDEM Yalıtım, ‘kaliteli-rekabetçi ürün ve hızlı servis için doğru adres’ imajıyla çıktığı yola emin adımlarla devam ediyor.

Coolflex Ürün Grubu

Etiketler: » »
Share
4359 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.