logo

Manifesto

Yapılan araştırmalarda, Türkiye’de dergi okuma oranı % 4, kitap okuma oranı % 4,5 gazete okuma oranı % 22, radyo dinleme oranı %25, televizyon izleme oranı ise %94 olarak belirlenmiştir.

2014 yılında internet kullanan bireylerin yüzde 78.8’i sosyal paylaşım sitelerine katılım sağlarken, bunu yüzde 74.2 ile online haber, gazete okuma, yüzde 67.2 ile mal ve hizmetler hakkında bilgi arama, yüzde 58.7 ile oyun, müzik, film, görüntü indirme veya oynatma, yüzde 53.9 ile e-posta gönderme-alma takip etti

Artık elimizin altında internet diye bir olgu var. İsimlerin anlamlarından yemek tariflerine, burç yorumlarından maç sonuçlarına kadar herşeyi ama herşeyi sizde çok iyi biliyorsunuz ki internet üzerinden araştırıyoruz, öğreniyoruz.

Hal böyle olunca “HVAC” sektörü neden sadece yazılı basını takip etmek zorunda?

Neden sadece bu sektöre yönelik güncel ve anında haber veren bir internet sitesi olmasın?

İnternet haberciliğine uzun yıllar hizmet vermiş arkadaşlarımızla “www.hvacdunyasi.com” adlı haber sitesini kurarak sektörün interaktif medya eksikliğine çözüm getirmek istedik.

Hedefimiz HVAC dünyasına kaynak olan, sektörün sesini duyuran çağa uygun haber mekanizmaları ile tanıştırmak ve sektöre referans bir haber kaynağı bir oluşturmaktır.

Size sizin gündeminizin haberlerini en doğru, en güncel ve en hızlı şekilde ulaştırmayı hedefleyen HVAC Dünyası, ayda bir değil, her gün bakıp, okuyabileceğiniz bir haber sitesi.

Haber Ver

 

HVAC Dünyası

Here we are!

HVAC Dünyası is a website publishing Turkish HVAC industry news online and utilized direct communications link to the HVAC buyer. HVAC Dünyası assists the decision-makers from all branches of the air conditioning, heating, and refrigeration industry (residential, commercial, and industrial). In  addition to contractors, these include manufacturers, distributors, parts and supply wholesalers, and service companies and their administrative, sales, engineering, production, and installation departments with the 24/7 information  on the web.

Share