logo

09 Aralık 2015

Perpa Ticaret Merkezi, ista’yı tercih etti!

Alman enerji verimliliği lideri ista, ticaret hayatının kalbinin attığı Perpa Ticaret Merkezi ile sözleşme imzaladı. ista, bu projede 2500 bağımsız bölüme hizmet verecek.

Perpa Ticaret Merkezi, ısı sayaçları seçiminde, enerji verimliliğinde dünya devi Alman markası ista ürünlerini ve kalitesini tercih etti. Türkiye’nin en prestijli firmaları tarafından aranılan marka haline gelen ista, Perpa Ticaret Merkezin de yürüteceği projede 2500 bağımsız bölüme hizmet verecek.

Mustafa Bekir Akdoğan

Mustafa Bekir Akdoğan

İşbirliği ile ilgili konuşan ista Türkiye Satış Direktörü Mustafa Bekir Akdoğan, “1986 yılında kurulan, 69 bin metrekare’lik monoblok yapısıyla ihtiyaç duyduğunuz her türlü ürünü bulabileceğiniz, ticaretin merkezi olan Perpa Ticaret Merkezi ile yaptığımız anlaşma bizim için çok önemli. Bu prestijli anlaşmada, ürünlerin satışının yanında hem ısıtma hem de soğutma enerjisinin ölçülmesi ve her ay raporlanması görevlerini de üstlendik.

Tarafların bu anlaşmamız ve diğer anlaşmalarımızdan en verimli şekilde faydalanması için ista Türkiye ekibi olarak tüm gücümüzle hizmet vermeye devam edeceğiz. Bu sözleşme ile ista’nın Türkiye’deki ürün ve hizmet kalitesini ayrıca yüksek müşteri memnuniyetini, ticaretin merkezi de onaylamış oluyor” dedi.

ista’nın ölçüm teknolojisi olarak en gelişmiş cihazlara, bilgiye ve tecrübeye sahip olduğunu belirten Akdoğan, “Ürünlerimiz çift yönlü iletişimli, manipülasyonlara izin vermeyen güvenlik teknolojisine, uzun ömürlü ve teknolojik gelişmelere uyarlanabilen modüler bir yapıya sahip. Bu teknoloji ile ista olarak ülke çapındaki yaygın portföyümüze kolaylıkla ve benzersiz bir şekilde hizmet verebiliyoruz” dedi.

Isı sayacı ürün tercihlerinde, sadece ürün satın alma olarak değerlendirmenin yanlış olabileceğini aktaran Akdoğan, karar vericilerin sistemi bütün olarak görmeleri gerektiğini söyledi. Ürün kalitesi ile birlikte, sevkiyat problemleri, sistem çözümleri, süpervizörlük hizmetleri, cihazların programlanması için ve gerektiğinde servis için yeterli sayıda deneyimli teknik personelin bulundurulması, işletmeye alma problemleri, Bakanlıktan okuma–paylaşım yetkisi  (YÖŞ Belgesi) olmayan firmaların sadece satış kaynaklı uygulama hataları, sistem hataları, okuma hataları, ölçüm hataları, kısa pil ömürleri ve ilave sayaç ihtiyacında teslim sıkıntısı ve diğer sıkıntıların yaşanmaması için, ‘’ ıskalamayın, ista‘layın ‘’ diyerek hatırlatmada bulundu.

Etiketler: » »
Share
3621 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.