logo

10 Aralık 2015

Pırlanta’nın akıllı evlerinde Mitsubishi Electric konforu!

Adana’da 45 yıldır başarılı konutlara imza atan ve akıllı ev sistemlerine sahip projeleriyle dikkatleri üzerine çeken Pırlanta Erciyes İnşaat, Prestij XL Concept ve Venüs Premium projelerinin iklimlendirme sistemleri için dünya devi Mitsubishi Electric’i tercih etti. Kalite, konfor ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeyen Pırlanta Erciyes İnşaat, Mitsubishi Electric’in yüksek teknolojisi ile birlikte sunduğu çevreci yaklaşımını konutlarına taşıyor.

Projelerinde kullandığı ürün ve hizmetleri seçerken konforun lüks değil bir yaşam biçimi olduğu misyonu ile hareket eden Pırlanta Erciyes İnşaat, 64 daireli Prestij XL Concept ve 94 daireli Venüs Premium projesinde Mitsubishi Electric’in Deluxe Power Serisi iç üniteli multi klima sistemlerini tercih etti.

Mitsubishi Electric

Maksimum konfordan gelen enerji verimliliği

İleri teknolojiye sahip çevreci ürünleri ile birlikte çözüm odaklı profesyonel çalışmalarıyla da müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıyan Mitsubishi Electric, her iki projede de multi sistem cihazları ile maksimum konfor ve enerji verimliliği sağlayacak.

Mitsubishi ElectricMitsubishi Electric’in sezonsal verimliliği yüksek Deluxe Power Serisi, sekiz farklı kapasite ile her türlü ihtiyacı sağlayabilecek seçeneği sunuyor. Küçük kapasite ihtiyaçları için tasarlanmış kompakt cihazları ile küçük mahallerde dahi sessiz ve hava çarpmasına sebep olmayan ideal bir mühendislik çözümü sunuyor. Yatay salınım teknolojisi ile hava akımını düzenleyerek lüks ile konforu mükemmel şekilde bir araya getiriyor. “Deluxe Power” serisi ürünler sahip olduğu “Econo Cool” teknolojisi sayesinde enerji tasarrufu sağlıyor ve düşük fan hızında minimum ses seviyesi ile ekstra rahatlık yaşatıyor. Haftalık programlama özelliği ise kullanıcıların iklimlendirme sistemlerini kişiselleştirmesine olanak sunuyor. Nano plantinium filtresi ile 3 boyutlu filitrasyon yapılabiliyor ve sahip olduğu anti alerjik filtre özelliği ile bulunduğu odada maksimum hijyen oluşturmaya yardımcı oluyor.

İki farklı seri, toplamda dokuz ayrı dış ünite seçeneği de Mitsubishi Electric multi sistemlerini geniş yelpazesi ile ayrıcalıklı kılıyor. On iki faklı tip iç ünitenin bağlanabilmesi gerek konut gerekse ticari alanlarda dekorasyona uyumlu çözümler sunuyor. Uzun borulama mesafesinde dahi sorunsuz ve etkin çalışma imkanı sağlarken, bina tasarımlarına da esneklik tanıyor. Akıllı ev sistemlerine uyumlu olan Mitsubishi Electric Deluxe Power iç üniteli multi sistemler, dış ortam ısısı kışın -15 ve yazın +46 derecedeyken bile etkin iklimlendirme sağlıyor.

Mitsubishi Electric Klima Sistemleri, sahip olduğu ileri teknoloji sayesinde enerji tasarrufunu, akıllı ev sistemlerine uyumlu olma özelliğini ve dekoratif algıyı en ön planda tutuyor. Bunu yaparken de konfor ve kalitenin maksimum seviyede yaşanmasından ödün vermiyor. Türkiye’de ve dünyada yer aldığı prestijli projelerle sektöründe dikkat çeken Mitsubishi Electric, ürünlerinin kalitesi, yüksek teknolojisi, servis, bakım, satış sonrası hizmet kalitesi gibi üstün özellikleri ile global üstünlüğünü taçlandırıyor.

Etiketler:
Share
3472 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.