logo

05 Eylül 2016

Termo Teknik LOGIC Kombi 5 yıl garantili

İngiliz iş dünyasının prestijli Kraliçe Ödülü-The Queen’s Award” sahibi, premix yoğuşmalı kombisi LOGIC’i Türkiye’ye sunan Termo Teknik, “5 yıl garanti kampanyasını” duyurdu. Kampanya çerçevesinde, 1 Ağustos – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında LOGIC Kombi açılışını yaptıranlar 2 yıllık standart garanti süresine ek olarak, +3 yıl bedelsiz garanti hakkından faydalanıyor; böylece LOGIC’in standart garanti süresi 5 yıla çıkıyor. Satış ve servis desteği Termo Teknik tarafından sağlanan Türkiye’nin IDEAL kombisi LOGIC’in 26 kW ısıtma, 35 kW sıcak su kapasiteli 26/35 ve 31 kW ısıtma, 35 kW sıcak su kapasiteli 31/35 model seçeneği bulunuyor.

termoteknik_logic

Benzersiz teknik değerler

31/35 kW kapasitesi ile 2015 Mart ayında tüketicilere sunulan LOGIC 31/35’in yüzde 24 modülasyon oranı benzerlerinden çok daha başarılı. Modülasyon oranı, kombinizin kendisini ısı ihtiyacınıza göre minimum yakıt tüketecek şekilde ayarlamasını ve böylece gereksiz yakıt sarfiyatını önlemesini sağlıyor.

LOGIC kombinin üstün kalitesinden ve 5 yıllık garanti hediyesinden yararlanmak isteyenlerin, kombilerinin açılışını 31 Aralık’a kadar Termo Teknik yetkili servislerine yaptırarak servisten “+3 yıl garanti belgesi” almaları yeterli oluyor. Detaylı bilgi ”www.termoteknik.com“ web sayfasından veya yetkili Termo Teknik servislerinden alınabiliyor.

İngiltere’de IDEAL Boilers üretim tesislerinde 6 Sigma kalitesiyle üretilen LOGIC 26/35 ve 31/35 premix yoğuşmalı Kombiler, sınıfının en yüksek enerji verimliliğine ve en kompakt boyutlarına sahip kombileri olarak biliniyor.  İngiltere’de bir milyon adetten fazla kullanıma sahip; Türkiye’de ise 2011 yılında piyasaya sunulan ve kısa zamanda son kullanıcının beğenisini kazanan LOGIC Yoğuşmalı Kombi, aynı anda iki muslukta yeterli sıcak su sağlayabilen, yüksek performanslı, tasarruflu, az yer kaplayan ve sessiz çalışan yapısı ile dikkat çekiyor.

Share
2034 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.