logo

TROX, 2 dev projede tercih edildi

LEED Gold Sertifikası adayı, 1120 m2lik kat alanı üzerinde 2 bloktan oluşan 17 katlı ofis alanları, ticari alanlar, 2 katlı çarşısı ve 3 katlı otoparkı ile Ataköy Towers, E-5’e cepheli toplam 10.100m2 arsa alanı üzerinde projelendirdi. Mükemmel tasarlanmış, başarılı bir ofis projesi olan Ataköy Towers’ta 294 adet ofis ve 64 ticari alan olmak üzere toplam 358 bağımsız bölüm bulunuyor.

Ataköy Towers

Ataköy Towers

İklimlendirme alanında teknoloji lideri olan TROX bu projede değişken hava debisi sistemlerine, zorlu akustik gereksinimlere ve düşük hava hızlarına sahip binalarda emiş havasının kontrolünü sağlayan TROX VAV Terminal üniteleri ile hava debilerinin hassas kontrolü için TROX CAV kontrolörleri ve yangın damperleri ile yer aldı.

SKYLAND İSTANBUL’DA TROX İMZASI

Dünyaca ünlü mimar Braodway Malyan imzası taşıyan Skyland İstanbul projesi AVM, otel, ofis ve residence olmak üzere 4 kısımdan oluşuyor. Skyland İstanbul, metro ve TEM bağlantısıyla şehrin ana arterlerinden biri olan Seyrantepe mevkinde yer alıyor.

Skyland İstanbul

Skyland İstanbul

TROX bu projede CAV kontrolleri ile yangın ve duman damperleri ile imza attı. İklimlendirme alanında lider teknolojiye sahip olan TROX, yangın ve dumandan korunma sistemlerini Almanya TROX Uluslararası Yangın Koruma Merkezi’ndeki AR-GE çalışmaları ile geliştiriyor. Binalarda duman tahliyesi can güvenliği açısından en kritik husustur. TROX üstün teknik donanımı ve bilgi birikimiyle Avrupa ve Türkiye standartlarına uygun yangın ve duman damperleri ile en güvenli teknik çözümleri sunmaktadır.

Etiketler: » »
Share
3865 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.